Друга світова

23 червня 2022

22 червня 2022

19 червня 2022


Британські війська мають знову готуватися воювати в Європі – командувач армії

Новий начальник Генерального штабу Великої Британії генерал Патрік Сандерс заявив, що британські військові мають «підготуватися воювати в Європі ще раз», аби перемогти сили президента рф володимира путіна.

09 червня 2022

27 травня 2022

16 травня 2022

12 травня 2022

10 травня 2022

09 травня 2022


У головному соборі Відня помолилися за жертв Другої світової та російсько-української війни

В архієпископському кафедральному Соборі Святого Штефана у неділю у Відні пройшла поминальна меса за жертвами Другої світової війни та тисячами українців, загиблих у розв’язаній росією війні проти України.


У Берліні створили власний «монумент» загиблим у Другій світовій українцям

Німецький Бундестаг досі не відреагував схвально на вимогу українців у Берліні створити місце вшанування пам’яті співвітчизників, які загинули у роки Другої світової війни, тож активісти зробили свій пам’ятник, хоча й тимчасовий.

08 травня 2022


Посол у Німеччині: Україна ніколи не визнає монополії рф на перемогу у Другій світовій

Українці ніколи не визнають проголошеної кремлем монополізації Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні та матимуть згадки про поблажливість Берліна до путіна впродовж останніх 20 років.

07 травня 2022


Інститут нацпам’яті випустив ролик, що спростовує ще один радянський міф про Другу світову

Україна 8 і 9 травня відзначатиме День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, і Український інститут нацпам’яті розпочинає інформаційну кампанію до пам’ятних дат новим роликом з циклу «Війна і міф».

04 травня 2022


Зеленський звернувся до народу Данії в річницю визволення від нацистів

Після Другої світової війни весь світ сподівався, що вона стане останньою, і більше нікому не захочеться зруйнувати мир. Але зараз війна прийшла в Україну і не збирається зупинятися на нашій землі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-