Друга світова

20 вересня 2023


Австрія виступає за реформу Радбезу ООН

Федеральний президент Австрії Александер Ван дер Беллен та міністр закордонних справ Австрії Александер Шалленберг виступили за реформу Ради Безпеки ООН, нинішня структура якої була створена в результаті Другої світової і більше не відповідає реаліям сучасного світу.

15 вересня 2023

01 вересня 2023

15 серпня 2023

09 серпня 2023

31 липня 2023

29 липня 2023

25 липня 2023


Тризуб для «Батьківщини-матері» виготовлять з європейського металу

Тризуб, який замінить радянський герб на монументі "Батьківщина-мати" в Києві, буде виготовлений із металу європейського виробника, обрана раніше сталь виявивилася не підхожою за технічними вимогами.

06 липня 2023

02 липня 2023

20 червня 2023

12 червня 2023

21 травня 2023


Зеленський у Хіросімі вшанував пам'ять жертв атомного бомбардування

Президент Володимир Зеленський у межах робочого візиту в Хіросіму відвідав місцевий музей миру та разом із Прем'єр-міністром Японії Фуміо Кішідою поклав квіти до меморіалу жертвам атомного бомбардування.

12 травня 2023

10 травня 2023


Українська громада вшанувала пам’ять загиблих у Другій світовій війні в Таллінні

Посольство України та українська громада Естонії вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні, поклавши квіти до Меморіалу пам'яті жертв тоталітарних режимів Маар'ямяе в Таллінні.

09 травня 2023


Українська громада Греції долучилася до покладання квітів на Військовому цвинтарі в Алімосі

Посольство України у Греції разом з Грецько-Українською палатою та українською громадою взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів на Військовому цвинтарі в Алімосі з нагоди вшанування жертв Другої світової війни та російської загарбницької війни в Україні.

08 травня 2023


Львів'яни висадили «Дерево пам’яті» на території колишнього концтабору

У Львові відзначили День пам'яті та примирення, висадивши біля Пам'ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг-328» калину, як символ пам’яті за всіма загиблими у Другій світовій війні.


У Тбілісі вшанували пам’ять героїв-борців за свободу України та Грузії

8 травня, у День пам’яті жертв Другої світової війни, Посольство України у Грузії започаткувало нову традицію – вшанування героїв-борців за свободу українського та грузинського народів покладанням квітів до монумента в парку відпочинку біля озера Лісі.


Світовий конгрес українців вшановує річницю завершення Другої світової війни у Європі

8 травня, у річницю завершення Другої світової війни в Європі, Світовий конгрес українців (СКУ) разом з міжнародною спільнотою вшановує пам’ять мільйонів жертв і з подякою згадує усіх, хто віддав свої життя у боротьбі за вільний світ.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-