Російська влада хоче залишити воєнні обмеження та контроль над інтернетом і після війни - ЦПД

Російська влада хоче залишити воєнні обмеження та контроль над інтернетом і після війни - ЦПД

Укрінформ
У Росії «закони воєнного часу», що передбачають контроль над інтернетом, кримінальну відповідальність за «дискредитацію» армії, розширення повноважень силових структур тощо, збережуться навіть після завершення війни.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

«У Раді федерації РФ попередили росіян, що «закони воєнного часу» збережуться навіть після завершення війни. За словами сенаторів, обмеження скасовуватимуть лише у разі втрати «актуальності». Йдеться про норми, ухвалені після початку повномасштабної війни: посилення контролю над інтернетом, кримінальну відповідальність за «дискредитацію» армії, розширення повноважень силових структур», - йдеться в повідомленні.

Колаж: ЦПД
Колаж: ЦПД / Телеграм

Як зазначається, спочатку ці кроки подавалися як вимушені та тимчасові, продиктовані необхідністю «забезпечення безпеки», однак тепер російська влада фактично визнає, що росіянам доведеться жити в умовах жорстких обмежень і заборон завжди.

Читайте також: Через «зачистку» інфопростору у РФ провладні Z-канали втратили понад 40% переглядів - ЦПД

В ЦПД наголосили, що війна стала зручним приводом для різкого посилення контролю у всіх сферах життя росіян. А тепер диктатура закріплюється як частина повсякденної реальності. Усі «воєнні» обмеження працюють на головну мету — зробити суспільство максимально керованим і залежним від держави.

Як повідомляв Укрінформ, російська влада планує запровадити фінансові обмеження на користування VPN-сервісами, що зробить вільний доступ до інтернету дорогим та недоступним для багатьох росіян.

Фото: АА

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-