Протести в Ірані зараз не настільки сильні, щоб призвести до зміни режиму - МЗС Туреччини

Протести в Ірані зараз не настільки сильні, щоб призвести до зміни режиму - МЗС Туреччини

Укрінформ
Протестна хвиля в Ірані наразі не достатньо потужна, щоб призвести до зміни режиму. Атаки на країну триватимуть, допоки не буде досягнуто поставлених цілей: мінімум - знищення військового потенціалу Ірану, максимум - зміна режиму.

Такий прогноз розвитку ситуації на Близькому Сході зробив під час спілкування з журналістами міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан, повідомляє Укрінформ із посиланням на видання Hürriyet.

“​​Серед іранського народу наразі не спостерігається хвилювання такого масштабу, яке могло би призвести до зміни режиму”, - сказав Фідан.

За словами турецького міністра, атаки проти Ірану спрямовані мінімум на знищення його військового потенціалу, максимум - на зміну режиму і закінчаться, коли цілей буде досягнуто.

“Війна може закінчитися найраніше знищенням або нейтралізацією фундаментальних військових можливостей, а найпізніше – зміною режиму в Ірані”, - сказав Фідан.

Читайте також: В Ірані знищені 17 кораблів включно з підводним човном - адмірал США

Найгіршим сценарієм турецький міністр назвав ескалацію конфлікту та спричинену ним нестабільність, яка охопить Іран та весь регіон.

Він наголосив, що Туреччина докладає інтенсивних зусиль, щоб забезпечити спокій і знову створити мирну обстановку, ведучи багаторівневі переговори.

Як повідомляв Укрінформ, у Туреччині запевнили, що країна здатна захистити себе у разі розширення конфлікту на Близькому Сході.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-