Кремль готує масштабну пропагандистську акцію у країнах Глобального Півдня - ЦПД

Кремль готує масштабну пропагандистську акцію у країнах Глобального Півдня - ЦПД

Укрінформ
Російська державна телекомпанія RT проведе у більш ніж 15 країнах Азії й Африки фестиваль, мета якого – виправдання агресії проти України та злочинів російських загарбників.

Як передає Укрінформ, про це Центр протидії дезінформації при РНБО повідомляє у Телеграмі.

«У рамках фестивалю в Замбії, Афганістані, Нігері, Пакистані, Танзанії та інших країнах демонструватимуть документальні фільми, що виправдовують російську агресію проти України та злочини російських окупантів, культивують ненависть до країн Заходу та просувають російський вплив», - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що для поширення свого впливу у світі Кремль продовжує використовувати «русскіє дома», прикриваючись культурним та освітнім співробітництвом,

Читайте також: Росія під «культурним прикриттям» вербує найманців в Африці - ЦПД

«Справжня мета псевдокультурних заходів РФ - поширення своєї геополітичної присутності на Глобальному Півдні, просування власної ідеології та вербування найманців для війни проти України», - зазначили в ЦПД.

Як повідомляв Укрінформ, у парламенті Кенії заявили, що Росія завербувала понад тисячу громадян цієї країни для участі у війні проти України, використовуючи схеми виїзду за туристичними візами та обіцянки високих зарплат.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-