Португалія підтвердила намір визнати Палестинську державу

Португалія підтвердила намір визнати Палестинську державу

Укрінформ
Міністерство закордонних справ Португалії заявило, що країна визнає Палестинську державу. Це відбудеться в неділю, 21 вересня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.

Заява португальського зовнішньополітичного відомства пролунала напередодні Генеральної Асамблеї ООН, яка відбудеться наступного тижня у Нью-Йорку. Франція, Велика Британія, Канада та Австралія готують аналогічні заяви.

«Міністерство закордонних справ підтверджує, що Португалія визнає Палестинську державу. …Офіційна заява про визнання буде зроблена у неділю, 21 вересня», – йдеться у заяві відомства, повідомляє Times of Israel.

Ізраїль гостро критикує плани щодо визнання Палестини, стверджуючи, що це винагороджує угруповання ХАМАС за напад 7 жовтня 2023 року, який став початком війни у секторі Гази.

Читайте також: Люксембург планує визнати державу Палестина на Генасамблеї ООН

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці липня канцелярія прем’єр-міністра Португалії Луїса Монтенегро повідомила, що країна розгляне питання про визнання Держави Палестина в ООН у вересні.

Фото: unsplash

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-