Глава МЗС Франції відкрив конференцію ООН високого рівня щодо палестинської держави

Глава МЗС Франції відкрив конференцію ООН високого рівня щодо палестинської держави

Укрінформ
Міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро відкрив у понеділок міжнародну конференцію високого рівня під егідою Генасамблеї ООН з питань ізраїльсько-палестинського конфлікту.

Як передає власний кореспондент Укрінформу у Нью-Йорку, конференція проходитиме 28-29 липня у штаб-квартирі під головуванням Франції та Саудівської Аравії.

Міністри з більш як сотні країн беруть участь у заході, мета якого - дискусія щодо розвʼязання конфлікту за принципом двох держав.

У своєму виступі Барро повторив нещодавні заяви президента Франції Еммануеля Макрона стосовно наміру визнати палестинську державу.

«Після закінчення війни в Газі ми повинні перейти до завершення всього конфлікту, який загрожує регіональній стабільності. Тільки рішення на основі принципу двох держав відповідатиме законним прагненням обох народів. Альтернативи цьому немає», - зазначив міністр.

Барро закликав вжити конкретних заходів для створення життєздатної палестинської держави. Ідеться, зокрема, про офіційне визнання Палестини, нормалізацію відносин з Ізраїлем, реформування палестинських інститутів і роззброєння ХАМАС.

Читайте також: Стармер заявив про необхідність визнання Палестини

«Це колективний заклик до дії: війна має закінчитися. Зброя має замовкнути заради тривалого припинення вогню», - наголосив міністр.

За його словами, усі заручники повинні бути звільнені негайно і беззастережно. «Гуманітарна катастрофа має закінчитися», - додав він.

Як повідомляв Укрінформ, раніше президент Франції Еммануель Макрон оголосив, що його країна визнає Палестину як державу. Він зазначив, що офіційно оголосить про це рішення на Генеральній асамблеї ООН у вересні.

Фото ілюстративне: flickr

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-