Президент Азербайджану скасував візит до Москви на 9 травня

Президент Азербайджану скасував візит до Москви на 9 травня

Укрінформ
Президент Азербайджану Ільхам Алієв не приїде до Москви для участі у заходах до Дня перемоги, який у Росії відзначають 9 травня.

Як повідомляє Настоящее Время, про це заявив помічник глави Кремля з міжнародних справ Юрій Ушаков, передає Укрінформ.

«Алієв не прилетить, на жаль. Пояснили це тим, що він має взяти участь у внутрішніх заходах, присвячених (батьку - ред.) Гейдару Алієву», – сказав Ушаков.

Напередодні він анонсував, що на параді в Москві будуть присутні 29 іноземних лідерів, зокрема й Алієв.

Тим часом до Москви вже прибули деякі гості, зокрема голова КНР Сі Цзіньпін та президент Сербії Александар Вучич. Літак останнього був змушений здійснити посадку в Баку на шляху до Москви через закриття повітряного простору у зв'язку з атакою безпілотників.

Читайте також: Парад у Москві: вимушені друзі Путіна і один ворог Трампа

Як повідомляв Укрінформ, прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді не приїде у Москву для участі у заходах з нагоди Дня перемоги.

Президент Азербайджану раніше звинуватив Росію в катастрофі літака авіакомпанії Azerbaijan Airlines, що сталась у грудні 2024 року під Актау. Тоді загинули 38 людей, включаючи трьох членів екіпажу, 29 осіб вижили.

Ільхам Алієв заявив, що літак Azerbaijan Airlines втратив керованість через засоби РЕБ і зазнав обстрілу з землі на території РФ біля Грозного.

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що борт збили російською системою ППО «Панцир-С1».

Білий дім заявив про наявність доказів того, що пасажирський літак Azerbaijan Airlines був збитий російською системою ППО.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-