Окремі командування НАТО треба пересунути на схід - ексміністр оборони Польщі

Окремі командування НАТО треба пересунути на схід - ексміністр оборони Польщі

Ексклюзив
Укрінформ
Нинішня структура управління НАТО застаріла і не враховує сучасних реалій. Окремі командування Альянсу потрібно пересунути на схід, і в них провідні ролі мають відігравати військові з країн східного флангу Альянсу.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив колишній міністр національної оборони Польщі Януш Онишкевич.

За словами експерта, у Вашингтоні головною темою дискусій, крім допомоги Україні, має бути зміцнення сил НАТО на східному фланзі, а також зміна структури управління Альянсу, зокрема перенесення окремих командувань в інші місця.

“Тобто йдеться про відхід від організаційної структури НАТО, яка затверджувалася, коли організації не загрожувала війна. Тоді основні місії Альянсу були експедиційними, він виконував стабілізаційні операції чи операції з кризового реагування, тож не було конфронтації в умовах наявності великої класичної війни”,- пояснив Онишкевич.

Він підкреслив, що нинішня структура управління НАТО не враховує нових реалій.

Читайте також: Науседа: Альянс домовився про незворотність інтеграції України до НАТО

“Зараз окремі командування потрібно пересунути на схід і підвищити ранг представництва військових з країн східного флангу Альянсу в цих структурах”,- наголосив ексміністр національної оборони РП.

Як передавало агентство, країни-члени НАТО на саміті Альянсу у Вашингтоні, який триває з 9 до 11 липня, оголосять про свої наміри надати Україні фінансування в розмірі 40 мільярдів євро протягом наступного року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-