У Ризі за агресивну поведінку затримали чоловіка у бейсболці з гербом Росії

У Ризі за агресивну поведінку затримали чоловіка у бейсболці з гербом Росії

Укрінформ
Співробітники Латгальського управління Ризької муніципальної поліції, патрулюючи в суботу, 8 червня, свій мікрорайон, затримали чоловіка в бейсболці з російською символікою, який агресивно поводився.

Як передає Укрінформ про це повідомляє 12 червня Delfi.

Коли під час патрулювання співробітники ризької поліції проїжджали повз двох чоловіків, один із них вигукнув у бік екіпажу образи. Водночас поліцейські помітили, що згаданий чоловік був у кепці із символікою, яка прославляє Росію, що є порушенням закону.

У ході бесіди з чоловіком правоохоронці неодноразово просили його зняти бейсболку та усунути порушення, на що чоловік не реагував і намагався провокувати поліцейських. Зрештою чоловіка затримали. Під час затримання він поводився агресивно, чинив опір вимогам співробітників поліції та ображав їх.

Читайте також: Держбезпека Латвії просить почати переслідування ексєвродепутата Мамикіна

Затриманого доставили до Латгальського управління муніципальної поліції для проведення подальших процесуальних дій. Щодо агресивного чоловіка розпочали два адміністративні процеси. По-перше, за фактом порушення громадського порядку, за це загрожує попередження або штраф до 500 євро. Другий процес - за фактом використання у публічних місцях символів, які прославляють воєнну агресію та воєнні злочини. Це загрожує попередженням або штрафом до 350 євро.

Як повідомляв Укрінформ, після початку повномасштабної російської агресії проти України, навесні 2022 року, Сейм Латвії підтримавпоправку до закону, що забороняє використання на публічних заходах символів, які прославляють воєнну агресію або воєнні злочини.

Фото: Pašvaldības policija

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-