У Норвегії набула чинності заборона на в'їзд туристів із Росії

У Норвегії набула чинності заборона на в'їзд туристів із Росії

Укрінформ
У Норвегії відсьогодні набули чинності нові обмеження на в’їзд для громадян Росії, які прибувають із туристичною метою.

Про відповідне рішення повідомляло Міністерство юстиції та громадської безпеки Норвегії, передає Укрінформ.

«Громадянам Росії, які прибувають до Норвегії з туристичною та іншою метою не першорядної важливості, буде відмовлено у в'їзді при перетині кордону. Посилення правил поширюється як на тих громадян Росії, яким Норвегія видала візу до посилення правил навесні 2022 року, так і на тих, чия віза була видана іншими країнами Шенгенської угоди. Обмеження стосується як тих, кому Норвегія видала візу до обмеження візової практики 2022 року, так і тих, чия віза була видана іншими країнами Шенгенської зони», – йдеться у заяві відомства.

Згідно із новими правилами, поліція може відмовити у в’їзді громадянам РФ, на яких поширюється дія інструкцій.

Водночас у деяких випадках, наприклад для відвідання близьких родичів у Норвегії або для навчання чи роботи в Норвегії та інших країнах Шенгенської зони, робитимуть винятки.

Читайте також: Фінляндія повертатиме до РФ осіб, які прибувають без підстав, навіть у разі відмови Росії їх приймати

«Рішення посилити правила в’їзду відповідає норвезькому підходу щодо підтримки союзників і партнерів у реакції проти незаконної агресивної війни Росії проти України», – наголосила міністр юстиції та громадської безпеки Емілія Енгер Мель.

Як повідомлялося, норвезький уряд обмежив видачу віз росіянам навесні 2022 року, після чого туристичні візи для громадян РФ, як правило, не видаються.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-