Росія знається на шкідливих впливах і «отруєнні» ідей - американський політик

Росія знається на шкідливих впливах і «отруєнні» ідей - американський політик

Укрінформ
Російські пропагандисти володіють багатим інструментарієм впливу на суспільства інших країн, прагнучи нав’язати їм своє бачення світу.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив сенатор штату Небраска, американський полковник у відставці Том Брюер.

«Звісно, вони роблять усе можливе, щоб звести нанівець підтримку України, але й також щоб посіяти насіння на майбутнє, щоб інші стали бачити світ саме так, як бачать вони», - заявив Брюер, коментуючи фейкові вкиди РФ, у тому числі про нібито перемовини США із деякими політиками в Україні за спиною Президента Зеленського.

Такі кампанії несуть в собі загрозу, вважає Том Брюер, адже «є божевільні маргінали на обидвох кінцях політичного спектру – крайні праві та крайні ліві, які надто легко піддаються зовнішньому впливу, і іноді вони не думають – вони просто реагують».

«Ось побачать вони щось у Фейсбуці і одразу сприймають це за чисту монету. За абсолютну правду. І іноді, коли мені доводиться з такими стикатися, я кажу їм: «Покажи мені докази. Як це може бути правдою? Що ти мелеш взагалі?» А вони кажуть: «Так я це ось, у Фейсбуці прочитав». Тож хочеться дати їм ляпаса і сказати, слухайте, у якийсь момент ви повинні вже включити свій мозок. Не можна все, що пишуть у Фейсбуці, сприймати як Євангеліє – бо це не те. Це – російська пропаганда, і добре організована», - підкреслив сенатор штату Небраска.

Він визнав, що Росія вміє «брехати і впливати на людей так, щоб ті вірили цій брехні».

Читайте також: Найбільшою маніпуляцією Путіна є спроба заперечити незалежність України - австрійський історик

Це у свою чергу є ефективним способом «отруєння певних ідей чи підтримки», вважає політик, додаючи, що таких впливів варто «остерігатися».

Як повідомляв Укрінформ, одним із ключових завдань російської дипломатії та їхньої розвідки, на думку радниці керівника Офісу Президента Дарії Зарівної, є дискредитація Української формули миру, для чого в РФ використовують низку наративів, метою яких є переконати світ, що будь-який діалог про мир можливий тільки з ними.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-