Кордон із РФ і Білоруссю потрібно мінувати вже зараз - польський генерал

Кордон із РФ і Білоруссю потрібно мінувати вже зараз - польський генерал

Укрінформ
Колишній командувач Сухопутних військ Польщі генерал Вальдемар Скшипчак вважає, що хоча конфлікт Росії з НАТО здається малоймовірним, будувати укріплення та створювати мінні поля на кордоні з РФ та Білоруссю потрібно вже зараз.

Про це він сказав у інтерв'ю Delfi, передає Укрінформ.

«Досвід війни в Україні засвідчує, що знання про те, як будувати укріплення, оборонні позиції, мінні поля, щоби зупинити ворога, знову актуальні. Я вважаю, що польські та литовські кордони з Росією треба зміцнювати, розміщувати ешелоновані мінні поля вже зараз, у мирний час. У воєнний час укріплення на прикордонних територіях будувати може бути вже запізно», - наголосив Скшипчак.

На його думку, кордон із Білоруссю - це територія, яка стала полем бою гібридної війни, яку веде Олександр Лукашенко.

«І Лукашенко, і Путін повинні знати, що, якщо вони вирішуватимуть розпочати війну, їхнім військам доведеться долати настільки укріплені райони, що це вимагатиме величезних жертв із боку їхніх військових», - наголосив екскомандувач.

Читайте також: Захід має робити більше для України, аби не дати росіянам часу – польський генерал

Водночас він висловив думку, що загрози повномасштабної війни в Європі немає, поки триває війна в Україні. «У росіян немає потенціалу, щоб розпочати цю війну. Однак нам потрібно готуватися, створювати збройні сили, що складаються з добре озброєних та вмотивованих солдатів. Якщо ми будемо сильними, жодна війна не розпочнеться», - підкреслив генерал Скшипчак.

Як повідомляв Укрінформ, міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, презентуючи у Сеймі пріоритети зовнішньої політики на 2024 рік, наголосив, що в разі нападу на будь-яку країну НАТО Росія неминуче зазнає поразки.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-