Прем’єрка Латвії доручила переорієнтувати транспорт і логістику країни з РФ та Білорусі

Прем’єрка Латвії доручила переорієнтувати транспорт і логістику країни з РФ та Білорусі

Укрінформ
Латвійський прем'єр-міністр Евіка Сіліня доручила Міністерству сполучення та Міністерству економіки розробити план з переорієнтації транспортно-логістичного сектору з Росії та Білорусі.

Про це повідомляє Delfi, передає Укрінформ.

Сіліня повідомила, що на засіданні Латвійської ради портів, транзиту і логістики, яке відбулося в четвер, обговорювався вплив транзитних вантажів Росії та Білорусі на транспортно-логістичний сектор Латвії, а також напрями переорієнтації цього сектору. Після спілкування вона дійшла висновку, що галузь готова до змін.

У зв'язку з цим прем’єрка доручила Мінсполучення та Мінекономіки впродовж двох місяців розробити план переорієнтації та можливі рішення. Для цього буде створена група оперативного управління, завданням якої стане розробка сценаріїв розвитку галузі та внесення пропозицій раді щодо подальших дій, повідомила Сіліня.

Раніше міністр економіки Латвії Віктор Валайніс зазначав, що цю ситуацію необхідно обговорити на найвищому рівні, щоб зрозуміти, як ефективно використати портову інфраструктуру для стимулювання економічного розвитку Латвії, а також прискореної переорієнтації галузі.

Латвійська рада портів, транзиту та логістики координує діяльність портів та логістичної галузі. В її роботі беруть участь прем'єр-міністр, кілька галузевих міністрів, керівники портів, керівники міст та представники громадських організацій, а також інших значущих державних структур. Рада надає провідним учасникам галузі можливість під керівництвом прем'єра обговорити найважливіші питання зміцнення конкурентоспроможності.

Читайте також: Латвія висилає російського дипломата

Як повідомляв Укрінформ, прем'єр-міністр Латвії Евіка Сіліня порівняла Росію з «алкоголіком або наркоманом», поведінку якого ніколи не можна передбачити, і сусідні країни мають це усвідомлювати.

Фото: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-