Митниця Литви: Авто з російськими номерами до 11 березня мають залишити країну

Митниця Литви: Авто з російськими номерами до 11 березня мають залишити країну

Укрінформ
Литовська митниця повідомляє, що автомобілі з російськими номерними знаками до 11 березня мають залишити Литву та всю територію Євросоюзу.

Як передає Укрінформ, про це пише Delfi.

За даними митниці, на території Литви ще є власники автомобілів, зареєстрованих у Росії. До 11 березня ці особи мають зареєструвати свої транспортні засоби у Литві, або залишити територію ЄС.

З 11 березня власники автомобілів з російськими номерами вважатимуться порушниками вимог законодавства і щодо них застосовуватиметься відповідальність – штраф чи конфіскація автомобіля.

Литва виконує санкційні вимоги Ради Європи, якими дозволялася реєстрація автомобілів, що в'їхали, до 19 грудня минулого року. З 11 березня цього року зареєстровані в Росії автомобілі не можуть перебувати на території Литви або на той час мають бути перереєстровані.

Читайте також: Литва закриває два пункти пропуску на кордоні з Білоруссю

Виняток застосовується до громадян Росії, що прямують на зареєстрованих у Росії транспортних засобах транзитом до Калінінградської області або з неї за спрощеним транзитним документом (УТД). Такий транзит через територію Литви не може тривати понад 24 години. Під час проїзду транзитом у транспортному засобі має бути його власник.

Як повідомлялося, з 15 лютого на території сусідньої з Литвою Латвії вже почали діяти поправки до "Закону про дорожній рух", які дозволяють конфіскувати автомобілі з російськими номерами.

Фото: Antro Valo/Yle

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-