У США схвалили новий препарат для лікування хвороби Альцгеймера

У США схвалили новий препарат для лікування хвороби Альцгеймера

Фото
Укрінформ
Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) надало попередній позитивний висновок стосовно нового препарату для лікування хвороби Альцгеймера, розробленого японським виробником ліків Eisai Co. й американською компанією Biogen Inc.

Про це з посиланням на Kyodo News повідомляє Укрінформ.

Новий препарат леканемаб (lecanemab) видаляє тип білка під назвою бета-амілоїд, який вважається причиною захворювання.

В FDA привітали прогрес у боротьбі з хворобою Альцгеймера, заявивши, що цей варіант лікування є новітньою терапією, яка впливає на саму хворобу, а не лише позбавляє її симптомів.

За інформацією компанії Eisai, лікування новим препаратом коштуватиме відносно недорого, 26 500 доларів на рік, що дасть змогу забезпечити ширший доступ для пацієнтів.

Читайте також: «e-Stock»: Уряд схвалив постанову про електронну систему управління запасами ліків

Лікування леканемабом призначено для пацієнтів із легкими когнітивними порушеннями або легкою стадією деменції.

В Eisai стверджують, що дослідження засвідчили на 27% вищу, порівняно з плацебо, ефективність леканемабу у стримуванні прогресування симптомів хвороби Альцгеймера, таких як погіршення пам’яті та порушення когнітивної спроможності.

Японська компанія має намір найближчим часом надати FDA додаткові дані для остаточного затвердження свого препарату як лікувального засобу від хвороби Альцгеймера.

Як повідомляв Укрінформ, раніше міжнародна група дослідників, яка проводить фінальну фазу клінічних випробувань нових ліків для лікування хвороби Альцгеймера, заявила про підтвердження ефективності препарату в уповільненні розвитку цього захворювання.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-