Президент Латвії: Зупинка видачі туристичних віз росіянам може стати додатковою санкцією

Президент Латвії: Зупинка видачі туристичних віз росіянам може стати додатковою санкцією

Укрінформ
Латвії разом з Фінляндією, Естонією, Чехією та іншими країнами-однодумцями потрібно висунути вимогу надалі вже на рівні Європи перервати видачу туристичних віз громадянам росії, що стане додатковою санкцією проти росії.

Про це заявив Президент Латвії Егіл Левітс, повідомляє Укрінформ з посиланням на Delfi.

"До Латвії російські туристи приїжджають не тільки з латвійською візою, а й з туристичними візами інших Шенгенських країн, наприклад, Фінляндії чи Італії. Тому вважаю, що Латвії разом з Фінляндією, Естонією, Чехією та іншими країнами-однодумцями потрібно висунути вимогу надалі вже на рівні Європи перервати видачу туристичних віз громадянам росії. Це було б додатковою санкцією проти росії", - заявив президент Латвії.

Левітс нагадав, що Латвія не видає туристичних віз росіянам вже з першого дня війни — з 24 лютого, проте інші країни продовжують видавати візи.

Президент заявив, що також посвідки на проживання не повинні видаватися тим постійним жителям Латвії, які в майбутньому приймуть російське громадянство.

Читайте також: Польща працює над рішенням, яке дозволить відмовляти росіянам у видачі віз

"Вони повинні будуть покинути нашу країну", - сказав президент.

Він також сказав, що росія, в яких державних форматах вона б не існувала, завжди була імперською і загрозливою для сусідів.

"Вбивство безневинних людей, тортури, приниження, депортації, позбавлення людської гідності - все, що сьогодні відбувається в Україні, відбувалося і тут, у нас, у Латвії", - сказав глава держави.

Як повідомляв Укрінформ, Україна та Латвія працюють над угодою про конфіскацію держвласності росії за кордоном.

Фото: LETA

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-