Виробник кави Tchibo позбувся російського бізнесу

Виробник кави Tchibo позбувся російського бізнесу

Укрінформ
Німецька компанія Tchibo GmbH – четвертий виробник кави у світі вийшла з російського бізнесу.

Як передає Укрінформ, про це пише «Комерсант».

Повідомляється, що, за даними російського реєстру юридичних осіб, у липні Tchibo перестав володіти ТОВ «Чібо СНД», тепер новим власником є ​​ТОВ «МВК» гендиректора цієї компанії Михайла Ковалевського.

За даними джерела «Комерсант», до кінця 2022 року в «Чібо СНД» залишилися права на використання кавових брендів Tchibo та Davidoff, після цього компанія має розпочати постачання кави під новим брендом. Запуск продукту під новою маркою вимагатиме суттєвих інвестицій та вирішення проблем з логістикою, яка продовжує дорожчати.

Компанія Tchibo GmbH, що належить сім'ї німецьких підприємців Герц, називає себе найбільшим постачальником обсмаженої кави в Німеччині, Австрії, Чехії та Угорщині. Оборот компанії 2020 року становив 3,13 мільярда євро.

Читайте також: Польський виробник заморожених овочів та фруктів Hortex пішов з росії

«Чібо СНД» випускала каву за контрактом на фабриці «Гранд-НН» у Нижегородській області та імпортувала частину продукції з іноземних майданчиків Tchibo GmbH. Згідно зі звітністю, понад 70% бізнесу 2020 року забезпечив продаж продукції місцевого виробництва. У 2021 році виручка «Чібо СНД» зросла до 3,18 мільярда рублів.

За оцінкою Єльського університету, після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну вже понад тисячу іноземних компаній оголосили, що підуть з росії або обмежать діяльність у країні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-