Повітряний рух навколо Тайваню нормалізується, попри оголошені Китаєм нові навчання

Повітряний рух навколо Тайваню нормалізується, попри оголошені Китаєм нові навчання

Укрінформ
Повітряне сполучення навколо Тайваню поступово нормалізується, незважаючи на оголошення Китаю про нові військові навчання в цьому районі.

Як передає Укрінформ, про це, з посиланням на Міністерство транспорту та зв’язку Тайваню, повідомляє Reuters.

Минулого тижня, у зв’язку з масштабними навчаннями китайської армії поблизу острова, більшість регулярних рейсів на острів і з острова були скасовані, а деякі іноземні авіакомпанії, які зазвичай використовували повітряний простір Тайваню, літали альтернативними маршрутами через райони, контрольовані Японією та Філіппінами.

У зв’язку з навчаннями китайська сторона видала попередження про тимчасові небезпечні зони (NOTAM) навколо Тайваню, яких авіакомпанії повинні уникати з міркувань безпеки. Дія останнього такого попередження закінчилась у понеділок, 8 серпня, й нового NOTAM не було видано, хоча збройні сили Китаю оголосили про нові навчання.

Читайте також: Китай продовжив військові навчання поблизу Тайваню

Як повідомлялося, Китай оголосив про проведення військових навчань біля Тайваню у відповідь на візит на острів спікера Палати представників США Ненсі Пелосі. Згідно з заявленим 2 серпня планом, навчання мали тривати з 4 по 7 серпня.

6 серпня в Міністерстві оборони Тайваню заявили, що в ході навчань армія КНР провела репетицію нападу на острів.

Китай вважає самоврядний Тайвань своєю територією і порушує питання про можливість його анексії. США підтримують неформальні відносини та оборонні зв'язки з Тайванем.

Фото: ДПСУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-