У Сенаті США закликають соцмережі обмежити пропаганду рф іспанською мовою

У Сенаті США закликають соцмережі обмежити пропаганду рф іспанською мовою

Укрінформ
Двопартійна група американських сенаторів закликала платформи Facebook, WhatsApp, Twitter і Telegram докласти більших зусиль, щоби зупинити спроби рф поширювати іспанською мовою фейки про вторгнення в Україну.

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті одного з ініціаторів звернення, голови комітету з питань міжнародних відносин Сенату США Роберта Менендеса, повідомляє Укрінформ.

«У той час, як режим путіна вживає дедалі потужніших драконівських заходів, щоби не дати власним громадянам отримати доступ до правди, блокуючи соцмережі та викорінюючи будь-яку подобу незалежних медіа в країні, російські державні ЗМІ продовжують використовувати платформи, надані Facebook, WhatsApp, Twitter і Telegram, аби поширювати та експортувати свою брехню за кордон», - наголошується в листі.

Читайте також: Суд ЄС залишив чинною заборону мовлення RT France

Сенатори звернули особливу увагу на кампанію дезінформації рф у іспаномовних російських ЗМІ, націлену на аудиторію Латинської Америки й Карибського басейну, а також іспаномовну громаду США. У цьому контексті були названі, зокрема, російські ресурси RT en Espanol і Sputnik Mundo та їхні сторінки в соцмережах. Це, як зауважується в документі, завдає «прямої шкоди національним інтересам» Сполучених Штатів.

Законодавці також закликали платформи виділити додаткові ресурси, щоб обмежити потік дезінформації з боку рф і в англомовному середовищі.

Читайте також: У Франції почалася примусова ліквідація російського агентства Sputnik News

«У цих надзвичайних обставинах ми повинні залишатися пильними щодо здатності відомих джерел російської дезінформації поширювати неправду про вторгнення путіна в Україну, іспанською чи будь-якою іншою мовою», - наголосили сенатори.

Підписи під зверненням поставили сенатори Роберт Менендес, Тім Кейн і Білл Кессіді.

Як повідомлялося, у квітні група у складі понад 20 законодавців США надіслала подібний лист до Facebook.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-