Польща скасувала стан епідемії коронавірусу

Польща скасувала стан епідемії коронавірусу

Укрінформ
У Польщі з 16 травня припинив діяти стан епідемії коронавірусу, його замінено на стан епідемічної загрози.

Про те, що стан епідемії COVID-19 буде скасовано в середині травня, уряд Польщі інформував наприкінці квітня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У коментарі PAP глава МОЗ Польщі Адам Недзельський зазначив, що скасування стану епідемії є результатом аналізу епідемічних даних у країні і того, що відбувається в польських лікарнях.

"Але треба пам’ятати, що скасування стану епідемії не означає скасування епідемії, адже жоден міністр у світі не в змозі зробити це своїм рішенням. Епідемія все ще залишається з нами, хоча вона поступово наближається до ендемії, що в Польщі, мабуть, найкраще ілюструє грип", – повідомив Недзельський.

Він зазначив, що жовтий сигнал світлофора щодо загрози пандемії COVID-19 продовжує світити. Міністр закликав громадян країни бути відповідальними, носити маски у місцях значних скупчень людей, а також вакцинуватися проти коронавірусу.

Читайте також: У КНДР - 42 летальні випадки від коронавірусу, влада заявляє про «надзвичайні заходи»

Як повідомлялося, стан епідемії COVID-19 у Польщі було запроваджено 20 березня 2020 року. З 28 березня цього року скасовано обов’язок носити медичні маски у публічних місцях та закритих приміщеннях, окрім медичних закладів. Також скасовано обов'язковий карантин та ізоляцію, у лікарнях закрито ковідні відділення.

Від початку пандемії COVID-19 від коронавірусу у Польщі померли понад 116 тис. осіб.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-