Литовська залізниця закриває представництва у росії та білорусі

Литовська залізниця закриває представництва у росії та білорусі

Укрінформ
Правління державної компанії «Литовська залізниця» підтвердило інформацію про закриття представництв у білорусі та російській федерації.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Delfi.

«Представництва у білорусі та росії призначалися для співпраці та пошуку нових зв'язків з партнерами по бізнесу в цих країнах, однак жодних можливостей для таких зв'язків не залишилося. Таким чином, закриття представництва – це необхідний крок», - заявив тимчасовий керівник ЛЗ Егідіюс Лазаускас.

Представництва ЛЗ у росії та білорусі засновані близько десять років тому. Їх ліквідація може тривати від 3 до 6 місяців, залежно від термінів, передбачених у процедурах названих країн.

Читайте також: Польська залізниця спрощує правила безкоштовного проїзду для українців

У березні також підприємство залізничних вантажоперевезень LTG Cargo групи ЛЗ заборонило використання всіх вагонів компанії під час перевезення вантажів як до білорусі та росії, так і в інші держави транзитом через ці країни. 

Як повідомлялось, Укрпошта спільно з Укрзалізницею запустили проєкт під назвою «Гуманітарна залізна пошта» із доставки гуманітарних вантажів, які відправляють волонтери.

Фото: AB «Lietuvos geležinkeliai»

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-