Конгрес українців Канади закликає до повалення путінського режиму

Конгрес українців Канади закликає до повалення путінського режиму

Укрінформ
Конгрес українців Канади закликає до повного торговельного ембарго та повалення режиму в Російській Федерації.

Як передає Укрінформ, про це у коментарі Guildhall заявила президентка Конгресу Олександра Хичій.

«Позиція Українсько-канадського конгресу щодо російських санкцій проста. Ми вітаємо швидкі та жорсткі санкції, запроваджені Канадою та нашими міжнародними союзниками після нападу Росії на Україну та геноциду. Ми закликаємо до повного торговельного ембарго щодо Росії та повної ізоляції Росії від міжнародної спільноти. Злочинний російський режим, який загрожує всьому світу загибеллю, має розглядатися як парія і мусить бути повалений», – йдеться у заяві.

Зокрема, українці Канади закликають усі транснаціональні компанії, які ведуть бізнес у Росії, закрити свої представництва там та утриматися від будь-яких угод із РФ чи в Росії, адже "будь-які гроші, які вони платять у вигляді податків – це гроші, які підживлюють російську військову машину". 

"Ми вітаємо і висловлюємо вдячність тим численним компаніям, які вже ухвалили рішення залишити Росію", - додала президентка Конгресу українців Канади Олександра Хичій.

5 березня в Європейському парламенті заявили, що мають намір і надалі посилювати санкції проти Росії у зв'язку із вторгненням в Україну.

Також кілька депутатів Європейського парламенту з різних країн напередодні заявили, що санкції проти Російської Федерації буде посилено найближчим часом і не буде скасовано до повного виведення військ РФ з України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-