Освітні платформи Coursera та EdX припиняють співпрацю з Росією

Освітні платформи Coursera та EdX припиняють співпрацю з Росією

Укрінформ
Освітні платформи Coursera та EdX припиняють співпрацю з Російською Федерацією.

Про це в Телеграмі написав міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, передає Укрінформ.

"Платформа Coursera призупиняє розміщення всього існуючого контенту російських університетів і партнерів із галузі, а також обмежує доступ до курсів, спеціалізацій і ступенів. Російські організації більше не зможуть реєструватися на платформі та розміщувати нові матеріали. Платформа EdX теж запроваджує санкції та негайно зупиняє публікацію курсів на EdX, які пропонують російські університети", - написав Шкарлет.

Coursera for Campus, за співпраці з МОН, відтепер доступна для всіх українських закладів вищої освіти та студентів. Це означає, що доступ до понад 5200 курсів і 2200 проєктів від провідних університетів і партнерів Coursera надається безкоштовно.

З метою підтримки закладів освіти та студентів України МОН разом з EdX працює над наданням безкоштовного доступу до понад 1600 онлайн-курсів і програм від провідних світових установ і компаній на EdX Online Campus.

Як повідомляв Укрінформ, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що в Російській Федерації припиняються клінічні випробування інноваційних лікарських засобів, виробники медтехніки та медичних препаратів покидають російський ринок.

З 24 лютого в Україні триває війна з російськими загарбниками.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-