Мінфін США оприлюднив список нових фінансових санкцій проти Росії

Мінфін США оприлюднив список нових фінансових санкцій проти Росії

Укрінформ
Міністерство фінансів США офіційно оголосило про запровадження санкцій проти Центробанку РФ, Фонду національного добробуту та російського мінфіну, а також інших фінансових інституцій та соратника Путіна.

Про це йдеться в офіційному повідомленні, розміщеному в понеділок на сайті американського фінансового відомства, передає Укрінформ.

«Сьогодні Офіс контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC) заборонив громадянам США здійснювати операції з Центральним банком Російської Федерації, Фондом національного добробуту РФ та Міністерством фінансів Росії. Ця дія фактично знерухомлює будь-які активи Центробанку Росії, які зберігаються в Сполучених Штатах»,- сказано в повідомленні.

Зазначається також, що обмеження США запроваджують проти керуючої компанії Фонду прямих інвестицій, керуючої компанії РВК і Російського фонду прямих інвестицій, які «мають ключове значення» для управління російськими суверенними фондами.

Запроваджені також персональні санкції проти Кирила Дмитрієва, який очолює Фонд прямих інвестиції Росії та вважається «близьким соратником Путіна».

Як повідомляв Укрінформ, антипутінська коаліція на підтримку України розпочала підготовку четвертого пакета санкцій проти Росії. Новий санкційний пакет включатиме видворення частини російських дипломатів, посилення санкцій проти банківської системи та путінського оточення.

Крім того, ЄС розглядає створення «реєстру російських корупціонерів», до якого увійдуть як представники влади, так і наближені до Кремля бізнесмени, які не зможуть мати фінансові відносини або вести бізнес із цивілізованим світом.

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, ракети влучають у житлові.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.

Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-