Латвія змінює правила носіння масок

Латвія змінює правила носіння масок

Укрінформ
З 25 січня жителям Латвії під час перебування в громадських місцях можна буде знаходитися лише в медичній масці або в респіраторі з фільтром не нижче FFP2, постановив уряд країни.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє національне телерадіомовлення LSM.

Ковід-обмеження, що діють у країні, змінено для успішнішої боротьби з омікрон-штамом коронавірусу. В анотації до підготовлених МОЗ поправок зазначається: медичні маски та респіратори стандартизовані, і для їхньої кращої ефективності запроваджено конкретні вимоги. При правильному використанні ефективність гарантована. А з тканинними масками жодних стандартів або гарантій немає.

У нових правилах зроблено виняток для школярів. Усі учні та співробітники освітніх закладів зможуть у приміщеннях шкіл продовжувати користуватися виданими їм тканинними масками – це спеціальні маски підвищеного рівня якості. В таких масках діти зможуть їздити у громадському транспорті. Але в інших публічних місцях їм знадобляться або медичні маски, або респіратори рівня FFP2 чи вище. Учні 7-12 років можуть бути у шкільних тканинних масках скрізь.

Читайте також: У Франції - найбільша кількість госпіталізацій з COVID-19 за понад рік

За словами начальника Держканцелярії, малозабезпечене населення забезпечать медичними масками за рахунок держави – видадуть по 50 штук в одні руки (на двомісячний період).

Минулої доби в Латвії було зафіксовано 3 706 нових випадків COVID-19 - це добовий максимум з початку пандемії. Вісім осіб померли, п'ятеро перебували у віковій групі 70-79 років, троє – 80-89 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-