Ізраїль відмовився від локдаунів і запропонував альтернативу

Ізраїль відмовився від локдаунів і запропонував альтернативу

Укрінформ
Новий уряд Ізраїлю відмовився від локдаунів, натомість значно збільшив обсяги тестування для виявлення випадків інфікування та активно проводить вакцинацію, дозволивши третю вакцину від COVID-19 одним із перших у світі.

Про це сказав голова уряду Ізраїлю Нафталі Беннет, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

«Ми хочемо досягти найточнішого виявлення нових випадків. Ми щодня тестуємо кожну п'яту людину. З цим також пов'язана велика кількість виявлення нових випадків інфікування. Сподіваюся, що це дозволить нам призупинити поширення захворювання», - сказав Нафталі Беннет.

За його словами, у т.ч. завдяки масовому тестуванню населення та ревакцинації урядом було змінено підхід щодо застосування обмежень.

Читайте також: Ізраїль до квітня планує почати COVID-вакцинацію немовлят

«Раніше головними інструментами були карантин та локдауни, з моїм приходом на посаду ми мали один день локдауну. Зараз намагаємося бути на передовій в медичній сфері, у питанні вакцинації. Ми першими, ще в липні запустили програму ревакцинації, введення третьої дози вакцини. Ми також хочемо бути першими у сфері дослідження, аби розуміти як розвиваються нові штами, наскільки ефективною є вакцина», - сказав Беннет.

Голова уряду Ізраїлю вважає важливим суміщення інформаційних технологій, даних та медичної сфери, рішень, які в ній приймаються.

«Пандемія пов'язана з роботою з даними та їхнім аналізом. Наприклад, коли почалася хвиля Oмікрону, Ізраїль першим закрив повітряний простір на два тижні, аби виграти час, використати дані інших держав та виробити оптимальну стратегію... Якщо навіть життєдільність країни уповільнилася на деякий час, це дало можливість сформувати оптимальну політику», - сказав голова ізраїльського уряду.

Для відслідковування епідеміологічної ситуації в інших країнах в Ізраїлі було створено аналітичну групу для збору та аналізу даних, що дає можливість враховувати існуючий досвід та швидко реагувати на нові виклики.

Читайте також: В Ізраїлі виявили перший випадок міокардиту через штам Омікрон

Політик наголосив на тому, що через пандемію, все більше активностей переходить в онлайн-простір, що дає нові можливості, але й вимагає особливої уваги до питання кібербезпеки.

За його словами, нині Ізраїль активно залучає спеціалістів з інших країн до роботи у своїх компаніях, а також робить близько половини глобальних інвестицій у кібербезпеку.

Як повідомляв Укрінформ, Всесвітній економічний форум проходить у віртуальному форматі з 17 до 21 січня.

Новий уряд на чолі з Нафталі Беннетом розпочав роботу 14 червня. Уперше за 12 останніх років його очолив не Беньямін Нетаньяху. За так званий "уряд змін" проголосували 60 зі 120 депутатів Кнесету, проти - 59.

Фото: Flash90

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-