У Євросоюзі схвалили COVID-вакцину компанії Novavax

У Євросоюзі схвалили COVID-вакцину компанії Novavax

Укрінформ
Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) дало дозвіл на продаж вакцини проти COVID-19 Nuvaxovid, також відомої як NVX-CoV2373, компанії Novavax для запобігання COVID-19 у людей віком від 18 років.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на заяву регулятора. 

Це вже п'ята за рахунком COVID-вакцина, схвалена в ЄС.

Після ретельної оцінки Комітет EMA з питань лікарських засобів для використання людиною (CHMP) дійшов висновку, що дані про вакцину надійні та відповідають критеріям ефективності, безпеки та якості ЄС.

Результати двох основних клінічних досліджень показали, що Nuvaxovid був ефективним для запобігання COVID-19 у людей від 18 років. Загалом у дослідженнях взяли участь понад 45 тисяч осіб.

Побічні ефекти, які спостерігалися під час досліджень при застосуванні препарату, зазвичай були легкими або помірними і зникали через кілька днів після вакцинації. Найпоширенішими були чутливість або біль у місці ін’єкції, втома, біль у м’язах, головний біль, загальне погане самопочуття, біль у суглобах, нудота чи блювота.

У червні компанія Novavax заявляла, що її вакцина довела ефективність на рівні 90% проти симптомів COVID-19 згідно з даними дослідження, що проводилося серед 30 тисяч добровольців у США та Мексиці.

Вакцина Novavax не потребує зберігання при екстремально холодних температурах на відміну від інших препаратів від коронавірусу.

Як повідомляв Укрінформ, на початку листопада Індонезія першою у світі схвалила для екстреного використання вакцину проти COVID-19 виробництва американської компанії Novavax.

Наразі компанія зареєструвала свою вакцину для схвалення у Сполученому Королівстві, ЄС, Канаді, Австралії, Індії та Філіппінах.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-