У Польщі – найбільша кількість смертей з початку четвертої COVID-хвилі

У Польщі – найбільша кількість смертей з початку четвертої COVID-хвилі

Укрінформ
У Польщі за минулу добу, 14 грудня, зафіксовано 669 летальних випадків у результаті інфікування коронавірусом, що є найвищим показником під час четвертої хвилі пандемії COVID-19.

Про це інформує у Твіттері МОЗ Польщі, передає Укрінформ.

Як інформується, 173 особи померли безпосередньо від інфікування коронавірусом, а 496 осіб – від супутніх хвороб, поглиблених COVID-19.

За минулу добу в Польщі зафіксовано 24 266 випадків інфікування коронавірусом. Найбільший рівень інфікованості спостерігається у Сілезькому (Катовіце) та Мазовецькому (Варшава) воєводствах.

Станом на сьогодні у Польщі вже зареєстровано на щеплення 100 тис. дітей віком 5-11 років. Вакцинація у цій віковій групі розпочинається в Польщі 16 грудня.

Станом на сьогодні у Польщі повністю вакцинованими є понад 20 млн осіб. Водночас, бустерну дозу прийняли близько 5 млн осіб.

З 15 грудня у Польщі введено в дію чергові коронавірусні обмеження. Зокрема, знижуються з 50% до 30% ліміти на відвідування кінотеатрів, театрів, спортивних споруд, об’єктів релігійного культу, та об’єктів готельно-ресторанного коплексу. Водночас, ці ліміти не стосуватимуться вакцинованих осіб, які представлять сертифікати щеплень. Усі подорожуючі до Польщі з-за меж ЄС, також і з України, з 15 грудня повинні на кордоні представити польським прикордонникам негативний результат ПЛР чи швидкого антигенного тесту, виконаний упродовж останіх 48 годин, що звільнятиме від обов’язкового карантину.

Від початку пандемії у Польщі померли від коронавірусу близько 90 тис. людей.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-