Шторм «Арвен» накоїв лиха у Шотландії

Шторм «Арвен» накоїв лиха у Шотландії

Відео
Укрінформ
Тисячі людей у північно-східних районах Шотландії четвертий день залишаються без електропостачання внаслідок пошкоджень мережі, спричинених штормом "Арвен". 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

Місцева поліція оголосила про "масштабний інцидент" у цьому регіоні через численні пошкодження електромережі. Найбільше постраждали райони Морей, Ангус, Пертшир, Дамфріс та Галлоуей, а також поселення біля кордонів Шотландії.

Заступник першого міністра Шотландії Джон Суїнні сказав, що відновлення електропостачання триватиме довше, ніж очікувалося. Компанія-постачальник електроенергії SSEN заявила, що шторм "Арвен" завдав «катастрофічної шкоди», утричі більшої, ніж було завдано внаслідок шторму "Біст" 2018 року.

Компанія-оператор попередила, що в деяких районах полагодити мережу вийде лише у вівторок, а місцями відновлення триватиме навіть довше.

Наразі близько 1500 будинків досі залишаються без води в кількох районах Абердиншира, Тейсайда та Перта.

У постраждалих районах облаштували пункти, де люди можуть отримати гарячу їжу та напої.

Школи залишилися зачиненими у понеділок, а в багатьох районах не працюватимуть і у вівторок. Окрім того, в понеділок не відкрилися також регіональні центри вакцинації.

Як повідомлялося, у Великій Британії через негоду десятки тисяч будинків залишилися без електропостачання, загинуло щонайменше двоє людей. Негода призвела до обриву ліній електропостачання та перебоїв у русі транспорту по всій країні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-