Польща може закрити ще кілька пунктів пропуску на кордоні з Білоруссю

Польща може закрити ще кілька пунктів пропуску на кордоні з Білоруссю

Ексклюзив
Укрінформ
Польща не виключає подальшого закриття пунктів пропуску на кордоні з Білоруссю, якщо Мінськ не припинить агресивні дії проти Варшави.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив заступник міністра закордонних справ Польщі Марцін Пшидач.

“Що стосується кордону, то на сьогодні ми закрили два прикордонні переходи між Польщею та Білоруссю (залізничний й автомобільний у пункті пропуску Кузниця-Брузги –авт.). Їх подальша експлуатація неможлива з міркувань безпеки. Якщо Білорусь не припинить агресивні дії навколо ЄС, то може виникнути потреба в подальших кроках на кордоні та координації дій з іншими країнами нашого регіону”,- заявив Пшидач.

Криза на польсько-білоруському кордоні триває від серпня. Відтоді у Польщі зафіксовано понад 36 тисяч спроб нелегально перетнути кордон. Щодня польський кордон з Білорусі намагається силою подолати кількасот мігрантів з країн Близького Сходу, насамперед Іраку. Декілька днів тому велика група мігрантів чисельністю понад тисячу осіб намагался силою перетнути кордон у пункті пропуску Кузниця-Брузги. Польща попередила Білорусь про те, що призупиняє залізничне сполучення через пункт пропуску Кузниця-Брузги у зв’язку з агресивними діями білоруських силовиків та мігрантів, що становить загрозу для польських екіпажів потягів. У свою чергу Мінськ закликав Варшаву відновити прикордонний рух у пункті пропуску Кузниця-Брузги.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-