Латвія проводить масштабні військові навчання на кордоні з Білоруссю

Латвія проводить масштабні військові навчання на кордоні з Білоруссю

Укрінформ
Минулими вихідними на південному сході латвійського регіону Латгалія розпочалися масштабні і раніше неоголошені навчання, в яких задіяно чотири бригади національної гвардії Земессардзе.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє національне телерадіомовлення LSM.

«Я попросив оголосити військові навчання у латгальському регіоні, щоб наші білоруські колеги… знали, що це не просто так», - пояснив міністр оборони Артіс Пабрікс Латвійському телебаченню.

Навчання The Decisive Point триватимуть до 12 грудня. Їхня мета – перевірити координацію великої кількості з'єднань, командних пунктів, логістику, мобільність та процедури прийняття рішень. Про навчання поінформовані країни-учасниці Європейської організації безпеки та співробітництва, зокрема Росія та Білорусь. Загальна чисельність земессаргів (Національна гвардія) та військових не розголошується. Міністр оборони Артіс Пабрікс заявляв LTV, що у них візьмуть участь близько 3000 представників Національних збройних сил.

Раніше Пабрікс також давав свої пояснення, що міграційна криза на кордоні Польщі розвивається не так, як розраховував Лукашенко, і це змушує його нервувати.

У зв'язку із загостренням обстановки на кордоні з Республікою Білорусь у Латвії було запроваджено режим надзвичайної ситуації у прикордонних краях. 19 жовтня уряд продовжив НС на прикордонних територіях до 10 лютого 2022 року.

Фото: wikimedia.org

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-