ВООЗ: смертність від короновірусу в світі - на найнижчому рівні з початку року

ВООЗ: смертність від короновірусу в світі - на найнижчому рівні з початку року

Укрінформ
Станом на сьогодні, смертність унаслідок пандемії COVID-19 знижується та знаходиться на найнижчому рівні протягом року.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті ВООЗ

Це характерно для більшості регіонів світу, окрім Європи.

"Кількість щотижневих смертей внаслідок COVID-19 продовжує зменшуватися й зараз знаходиться на найнижчому рівні. Але це все ще неприпустимо високий рівень - майже 50 000 смертей щотижня, а реальне їх число, безумовно, вище", - сказав на брифінгу генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус.

Читайте також: У ВООЗ заявили, що людство здолало майже 60% шляху в боротьбі з COVID-19

Він уточнив, що смертність внаслідок пандемії COVID-19 знижується у всіх регіонах, окрім Європи, де кілька країн наразі зіткнулися з новою хвилею пандемії коронавірусу.

"І, звичайно ж, смертність вища в країнах та групах населення з найменшим доступом до вакцин. Як ви знаєте, 56 країн, які були фактично виключені з глобального ринку вакцин, не змогли досягти мети вакцинації 10% свого населення до кінця вересня", - додав Гебреісус.

Читайте також: ООН планує вакцинувати 40% людства до кінця року

Як зазначається, три країни світу досі взагалі не розпочали COVID-вакцинацію населення - це Бурунді, Еритрея та Північна Корея.

Як повідомлялося, у світі станом на ранок 13 жовтнязафіксували 239 481 625 випадків зараження коронавірусом. Зокрема виявлено 4 881 590 смертей, одужала 216 844 181 особа.

Фото з сайту ansa.it

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-