Поліція Вашингтона готова до нового мітингу прихильників Трампа біля Капітолія

Поліція Вашингтона готова до нового мітингу прихильників Трампа біля Капітолія

Відео
Укрінформ
Поліція Капітолію та правоохоронні служби американської столиці заявляють, що роблять усе необхідне для того, щоб новий мітинг прихильників Дональда Трампа в суботу навколо Конгресу США пройшов мирно.

У якості превентивних заходів Капітолій уже обнесений парканом та іншими загорожами, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Ми плануємо безпечне проведення заходу завтра. Але існують певні загрози насильства», - заявив у п’ятницю начальник поліції Капітолію Том Мангер.

Читайте також: У Конгресі США стурбовані загрозами від нового мітингу прихильників Трампа

Він запевнив, що правоохоронці «мають чіткий план» для гарантування, що мітинг пройде e мирний спосіб. Але навіть, якщо ситуація загостриться, правоохоронці швидко зможуть локалізувати її, пообіцяв шеф поліції.

Комплекс Капітолію, де засідає американський Конгрес, обнесений високим парканом й бетонними блоками по широкому периметру, який охоплює, в тому числі паркову зону навколо. В суботу, коли має відбутися мітинг, будуть виставлені посилені наряди поліції вздовж усієї загорожі.

Читайте також: Половина республіканців хоче іншого кандидата на наступних виборах замість Трампа

Водночас правоохоронці проводять превентивні заходи, в тому числі виявляють потенційні джерела агресії ще до проведення заходу. Зокрема, ФБР та поліція відстежують активістів ультраправих рухів, які були причетні також до штурму Капітолію 6 січня.

Як повідомляв Укрінформ, прихильники Дональда Трампа 6 січня цього року вчинили погроми в будівлі, де засідав Конгрес США, щоби формально затвердити перемогу Джо Байдена на виборах президента. Тоді загинуло п’ятеро людей, сотні активістів були заарештовані як у день штурму, так і після нього

Читайте також: Заворушення у США: Краш-тест для демократії

Нинішній мітинг пройде 18 вересня під гаслом «Справедливість для J6» з вимогами звільнити людей, яким висунули офіційні звинувачення й заарештували за події 6 січня в центрі Вашингтона.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-