Японія знову заявила, що у вакцині Moderna знайшли сторонні домішки

Японія знову заявила, що у вакцині Moderna знайшли сторонні домішки

Укрінформ
Японія повідомила про новий випадок виявлення сторонніх речовин у вакцині Moderna, що стало четвертим подібним інцидентом менш ніж за тиждень.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Reuters

Як зазначається, цього разу домішки виявили у префектурі Канагава. Кілька чорних частинок в одному флаконі вакцини Moderna були знайдені під час перевірки на наявність сторонніх речовин перед її використанням.

Префектура заявила, що місцевий дистриб'ютор вакцини Takeda Pharmaceutical Co Ltd (4502.T) вилучив флакон з підозрілим вмістом.

Близько 3790 осіб уже отримали щеплення з цієї партії Moderna.

У компанії Moderna заявили, що жодних проблем безпеки або ефективності не було виявлено.

Читайте також: Вакцина Moderna щонайменше на пів року захищає від нових COVID-штамів

Як повідомлялося, міністерство охорони здоров'я Японії отримало повідомлення від декількох ЗМІ, що в вироблених в Іспанії вакцинах Moderna Inc. від COVID-19 були виявлені сторонні домішки.

Повідомлення про домішки надійшли з восьми центрів вакцинації в п'яти префектурах - Айті, Гіфу, Ібаракі, Сайтама і Токіо. Сторонні домішки були виявлені в 39 флаконах. Takeda Pharmaceutical Co. заявив, що в якості запобіжного заходу припиняє використання близько 1,63 мільйона доз.

За даними МОЗ країни, двоє чоловіків померли після отримання доз вакцини проти коронавірусу компанії Moderna, що входили в число партій, використання яких було пізніше призупинено після виявлення контамінантів.

Читайте також: Moderna заявила про ефективність вакцини у 93% через пів року після другої дози

Поки що залишається незрозумілим, чи пов'язані їхні смерті зі щепленнями.

Сторонні речовини, які ймовірно є металевими частинками, були виявлені в закритих флаконах з вакциною Moderna на кількох пунктах вакцинації в Японії з середини серпня.

Пізніше МОЗ Японії повідомило, що домішки, виявлені у флаконах з вакциною Moderna у префектурі Окінава, можуть бути частинками пробок флаконів.

Фото: ЕРА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-