ВООЗ закликає не закривати школи на карантин

ВООЗ закликає не закривати школи на карантин

Укрінформ
Всесвітня організація охорони здоров’я та ЮНІСЕФ закликали, щоб школи в Європі залишалися відкритими.

Про це заявив європейський регіональний директор ВООЗ Ганс Клюге, повідомляє Укрінформ з посиланням на The Guardian.

«Пандемія спровокувала найбільш катастрофічний освітній збій в історії… Життєво важливо, щоб навчання у класі тривало протягом усього часу», – сказав він.

За словами Клюге, попри те, що пандемія коронавірусу триває, безпечне фізичне перебування дітей у школах має велике значення для їхнього навчання, психічного здоров’я та соціальних навичок і має стати першочерговим завданням для урядів країн.

Як зазначається, 44 з 53 країн Європи в регіоні ВООЗ закрили свої школи в розпал першої хвилі пандемії у квітні 2020 року, і хоча більшість з них знову відкриються цього вересня, зростання інфікування викликало нові обмеження.

«Ми закликаємо всі країни залишати школи відкритими і закликаємо всі школи вжити заходів для мінімізації ризику COVID-19 та поширення варіантів протягом нового навчального року», - сказав Клюге у спільній заяві із заступником регіонального директора ЮНІСЕФ у Європі та Центральній Азії Філіпом Корі.

Читайте також: У КМДА нагадали умови переходу школярів на «дистанційку»

Обидві організації заявили, що вчителі та інший шкільний персонал повинні бути основною цільовою групою для національних програм вакцинації, а також всі діти віком від 12 років і старше.

Рекомендовано також забезпечити безпеку шкільного середовища шляхом поліпшення вентиляції приміщень, зменшення кількості учнів в одному класі, забезпечення дистанції між учнями за змоги. Також необхідно регулярно тестувати дітей і персонал і вживати інших запобіжних дій.

Як повідомляв Укрінформ, у світі станом на ранок 30 серпня зафіксовано понад 217,2 мільйона випадків зараження коронавірусом, одужали вже понад 194 мільйони осіб.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-