Сьогодні у юдеїв - день посту і жалоби

Сьогодні у юдеїв - день посту і жалоби

Укрінформ
Із заходом сонця в суботу у євреїв настав піст 9 Ава, який триватиме до вечора неділі.

Про це повідомляє Релігійно-інформаційна служба України, передає Укрінформ.

"День посту і жалоби» - Дев'яте Ава - встановлений в пам'ять про зруйновані в цей день Перший і Другий єрусалимські Храми. Піст добовий - починається з заходу сонця і закінчується після появи зірок, піст дуже строгий, так само як в Йом Кіпур", - йдеться у повідомленні.

За традицією, протягом всього часу посту є низка обмежень, зокрема, забороняється їсти і пити, а також митися, користуватися будь-якою косметикою і парфумерією, носити шкіряне взуття, вступати в подружні відносини. Також необхідно уникати порожніх розмов і розважальних заходів.

Дозволяється займатися діловими питаннями та іншими проблемами тільки в тому разі, якщо бездіяльність може заподіяти значний збиток.

Читайте також: Штайнмаєр в Ізраїлі визнав, що синагоги в Німеччині потребують поліцейської охорони

Як зазначає сайт, день Дев'яте Ава є днем ​​жалоби і скорботи тільки до приходу праведного Машиаха, який, на думку вірних, буде народжений (відкриється у всій повноті) саме в цей день. Вважається, що в недалекому майбутньому Дев'яте Ава буде святковим днем, в який єврейський народ буде веселитися у відбудованому Єрусалимі, осяяним сяйвом Третього Єрусалимського Храму.

Фото: www.bhol.co.il

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-