Суд у справі МН17 відправив аудіозаписи з Пулатовим на аналіз - дедлайн 1 листопада

Суд у справі МН17 відправив аудіозаписи з Пулатовим на аналіз - дедлайн 1 листопада

Укрінформ
Суд у справі про збитий літак рейсу MH17 відхилив клопотання адвокатів обвинуваченого Олега Пулатова щодо вивчення усіх уламків.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу,

Крім того, суд на сьогоднішньому засіданні відправив аудіозаписи з Пулатовим на аналіз щодо маніпуляцій, визначивши дедлайн - 1 листопада 2021 року.

Загалом суд відхилив більшість клопотань захисту Пулатова, зокрема щодо додаткових даних російського концерну "Алмаз-Антей" про знищення борту .

Читайте також: У Нідерландах відбудеться останнє цього літа засідання суду у справі МН17

Головуючий суддя Гендрік Стейнгаюс також зазначив, що не вбачає нічого важливого для суду у відео, у якому олігарх Ігор Коломойський, за словами представників Пулатова, нібито говорить про збиття MH17. Клопотання захисту щодо дослідження та долучення до справи цього відео також відхилено.

Наступне засідання суду відбудеться 6 вересня. Тоді ж слово матимуть родичі загиблих.

Як повідомляв Укрінформ, у червні адвокати Пулатова просили суд вивчити відео з Коломойським.

Читайте також: На останньому цього літа засіданні суду у справі МН17 присутні родичі жертв

Окружний суд Гааги у березні 2020 року розпочав розгляд справи про катастрофу літака рейсу МН17.

Пасажирський Boeing-777 "Малайзійських авіаліній", що виконував рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, зазнав катастрофи на тимчасово окупованій частині Донецької області 17 липня 2014 року. На борту лайнера перебували 283 пасажири та 15 членів екіпажу, всі вони загинули.

Міжнародна слідча група дійшла висновку, що літак був збитий з зенітно-ракетного комплексу "Бук", який належить 53-ій зенітно-ракетній бригаді протиповітряної оборони російських збройних сил, дислокованій у Курську.

19 червня 2019 року Міжнародна слідча група назвала імена чотирьох підозрюваних, яких вважають причетними до транспортування та бойового застосування ЗРК "Бук". Це колишній офіцер ФСБ, так званий колишній міністр оборони "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков), генерал, а на час збиття літака полковник ГРУ Генштабу Збройних сил РФ, глава "ГРУ ДНР" Сергій Дубінський, підполковник ГРУ Олег Пулатов (усі - громадяни РФ), громадянин України Леонід Харченко, який воював на боці "ДНР".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-