У Нідерландах почали вакцинувати від коронавірусу підлітків

У Нідерландах почали вакцинувати від коронавірусу підлітків

Укрінформ
У Нідерландах молоді люди 2006 року народження можуть записатися на вакцинацію від коронавірусу.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі, підлітків щеплюватимуть вакциною Pfizer.

Загалом у 2006 році народилося понад 192 000 молодих людей, зазначає Національний інститут охорони здоров’я Нідерландів (RIVM).

Записатися на вакцинацію підлітки можуть в телефонному режимі чи на сайті.

Також поштою усім було надіслано офіційні листи з детальною інформацією та запрошення на вакцинацію. Також незабаром запрошення на вакцинацію отримають народжені в 2009 році.

Раніше Нідерланди дозволили вакцинацію підлітків 12-17 років препаратом Pfizer.

Рада з питань охорони здоров'я при уряді країни дійшла висновку, що вакцинація підлітків виправдана і рекомендувала молоді вакцинуватися.

Читайте також: В Україні готуються до вакцинації підлітківМОЗ

Також молоді люди у віці від 16 років можуть самостійно приймати рішення щодо вакцинації. Молоді люди від 12 років приймають рішення, чи робити їм щеплення, разом з батьками.

Як повідомляв Укрінформ, Нідерланди дозволили в'їзд для українців, які зробили щеплення від коронавірусу. В мандрівника має бути сертифікат про щеплення від COVID-19 визнаною вакциною в Нідерландах. Це Pfizer / BioNTech (Comirnaty), Astra Zeneca EU (Vaxzevria), Johnson & Johnson ((COVID-19 Vaccine) Janssen), Moderna (Spikevax), Astra Zeneca-SK Bio (Vaxzevria), Serum Institute of India ( Covishield), Sinopharm BIBP, Sinovac.

З 01.07.2021 року в’їзд громадян України-власників біометричних паспортів до Королівства Нідерланди можливий для всіх цілей подорожей. Діють наступні положення: В’їзд без карантину з сертифікатом (доказом) про повну вакцинацію проти COVID-19 однією з наведених нижче вакцин, якщо остання вакцинація, необхідна для повної імунізації, була зроблена більше ніж за 14 днів до в’їзду.

На урядовому сайті Нідерландів зазначається, що, якщо у мандрівника немає сертифікату про щеплення, негативний тест або сертифікат про відновлення після хвороби є обов’язковим.

Нідерланди приймають негативні результати тесту на коронавірус (тест має бути проведений не більше ніж за 72 години до прибуття в Нідерланди). Зазначається, що результати самотестування з допомогою експрес-тестів не приймаються. Вимога щодо негативного результату тесту поширюється на всіх людей віком від 13 років, які подорожують із зони підвищеного ризику.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-