Суд відсторонив Джуліані від адвокатської практики у штаті Нью-Йорк

Суд відсторонив Джуліані від адвокатської практики у штаті Нью-Йорк

Укрінформ
У США суд штату Нью-Йорк ухвалив рішення про відсторонення колишнього адвоката Дональда Трампа Руді Джуліані від адвокатської діяльності.

Про це повідомив американський телеканал CNN, повідомляє Укрінформ.

«Руді Джуліані, колишній особистий адвокат експрезидента Дональда Трампа, який обіймав одну з найпрестижніших посад у юридичній професії, був відсторонений у четвер від адвокатської діяльності в штаті Нью-Йорк рішенням апеляційного суду», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, судді визнали, що Джуліані робив «явно хибні та оманливі заяви» щодо виборів 2020 року.

Читайте також: У квартирі Джуліані в Нью-Йорку провели обшук

Суд дійшов висновку про наявність «беззаперечних доказів», що Джуліані як адвокат Трампа робив завідомо неправдиві заяви судам, законодавцям та широкій громадськості.

«Поведінка Джуліані безпосередньо загрожує суспільним інтересам та вимагає тимчасового відсторонення його від адвокатської діяльності», - зауважив суд.

Читайте також: Причетні до «справи Джуліані» та Burisma мають самі розповісти про свої маніпуляції – Подоляк

Як повідомляв Укрінформ, Джуліані впродовж кількох років був особистим адвокатом Дональда Трампа. Він фігурував у розслідуванні Конгресу США, а також правоохоронних органів у контексті його переговорів із сумнівними персонами та політичними діячами в Україні. Тоді Джуліані не були висунуті офіційні звинувачення. Сам він заперечував будь-які порушення законів США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-