Росія оголосила персонами нон грата п'ятьох польських дипломатів

Росія оголосила персонами нон грата п'ятьох польських дипломатів

Укрінформ
МЗС РФ оголосило персонами нон грата п'ятьох співробітників посольства Польщі, про що поінформувало посла РП Кшиштофа Краєвського.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті МЗС.

У російському зовнішньополітичному відомстві заявили, що такий крок зроблено «як відповідь на провокаційні дії Польщі щодо висилання російських дипломатів, виходячи з принципу взаємності».

Зазначається, що співробітникам посольства РП потрібно залишити територію РФ до кінця дня 15 травня.

Читайте також: Прага виконує ультиматум і «вирівнює» кількість російських дипломатів

Як повідомляв Укрінформ, 15 квітня Польща оголосила трьох російських дипломатів персонами нон грата. При цьому було заявлено, що Польща повністю солідаризується з рішеннями, прийнятими США, що стосуються політики щодо Росії. У МЗС РП зазначили, що спільні та узгоджені союзницькі рішення є "найбільш слушною реакцією на неприязні дії Росії".

Читайте також: Росія у відповідь на «ворожі дії» висилає 10 дипломатів США

Президент США Джо Байден 15 квітня повідомив Конгресу про запровадження в країні надзвичайного стану у зв'язку зі зловмисною діяльністю російського уряду. Глава Білого дому також видав указ про запровадження нових санкцій, включаючи висилання російських дипломатів, через дії уряду і розвідувальних служб РФ проти інтересів і суверенітету США.

Про висилання російських дипломатів раніше також оголосили Болгарія, Чехія та Словаччина.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-