Папа Франциск закликав молитися за борців, які захищають права людей

Папа Франциск закликав молитися за борців, які захищають права людей

Відео
Укрінформ
У молитовному намірі на квітень Папа Франциск наголосив на праві кожної людини на цілісний розвиток, запрошуючи піднести молитву за тих, хто ризикує життям у боротьбі за фундаментальні права людини.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Vatican News.

«Щоб захищати фундаментальні людські права, потрібні відвага та рішучість. Маю на увазі активну боротьбу з бідністю, нерівністю, браком праці, землі, домівки, соціальних і робітничих прав», – заявив Папа Франциск.

Папа запросив замислитися над тим, що фундаментальні людські права, що належать усім людям лише на підставі того факту, що вони є людськими істотами, незалежно від статі, кольору шкіри, походження, релігії тощо «дуже часто сприймаються як такі, що не є однаковими для всіх, ніби існують люди першої, другої, третьої категорії, і ті, кого вважають непотребом».

Читайте також: Папа Франциск розглядає питання візиту в Україну - посол

«Ні. Вони повинні бути однаковими для всіх», – наголосив Понтифік, Також він звернув увагу, що «подекуди захищати гідність людей може означати потрапити до в’язниці, навіть без суду. Або може означати обмови. Молімося за тих, хто ризикує життям у боротьбі за фундаментальні права в диктатурах, в авторитарних режимах і, навіть, у демократіях, які потрапили в кризу, щоб вони бачили, що їхні жертви та праця приносять щедрі плоди», - підкреслив Папа Франциск.

Читайте також: Папа Римський у Великдень закликає людей не втрачати надію

У відеоролику роздуми про ситуацію з правами людини відтворено через зображення рук різних людей, які трудяться на землі, відчиняють двері, лікують, навчаються, як також через руки дітей, яких експлуатують, несправедливо ув’язнених людей, тих, хто страждає, та інших.

Фото: Vatican Media

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-