Туреччина звела майже тисячу кілометрів стін на кордоні з Сирією та Іраном

Туреччина звела майже тисячу кілометрів стін на кордоні з Сирією та Іраном

Укрінформ
У рамках реалізації проєктів із захисту своїх кордонів, Туреччина звела 836 км стіни на кордоні із Сирією та 135 км на кордоні з Іраном.

Про це повідомляє власкор Укріфнорму в Туреччині з посиланням на заяву міністра внутрішніх справ Туреччини Сулеймана Сойлу.

«На 911-кілометровому нашому кордоні з Сирією зведено 836-кілометрову стіну безпеки та прокладено дорогу для патрулювання. На 140-кілометровій ділянці встановлено системи освітлення, ведеться обладнання ними ще 60 кілометрової ділянки», - повідомив міністр.

Окрім того, було зведено 135-кілометрову стіну на кордоні з Іраном.

«Системи освітлення, камери та термодатчики були встановлені та активно використовуються на 79 кілометрах кордону в Агрі та Іддирі (кордон з Іраном - ред.)», - уточнив Сулейман Сойлу.

Читайте також: Штати й надалі вимагатимуть від Туреччини відмовитись від російських С-400

У рамках поточних проектів ЄС на західних та східних кордонах Туреччини було встановлено 211 веж, 130 веж зв’язку, 129 центрів управління та 497 датчиків. Коли реалізацію проєкту буде завершено, турецькі прикордонники матимуть змогу відстежувати 350 з 472 км кордону на заході держави та близько 740 з 1 180 км кордону на сході.

Окремо Туреччина веде обладнання морських кордонів на Чорному, Мармуровому та Егейському морях. Йдеться про встановлення пунктів спостереження, спеціальних систем візуального спостереження за узбережжям та радіолокаційних систем.

Міністр нагадав, що згідно з даними Міжнародної організації з міграції з 2014 року в Середземному морі потонули 21 250 мігрантів.

За підсумками минулого року на території Туреччини зареєстровано загалом майже 3,7 мільйони біженців із Сирії. Майже половина з цього числа - діти у віці до 18 років. Кількість жінок та дітей - майже 2,6 млн.

Фото: ekathimerini.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-