В Європі дітей вражає важка хвороба, підозрюють зв'язок з коронавірусом - ЗМІ

В Європі дітей вражає важка хвороба, підозрюють зв'язок з коронавірусом - ЗМІ

Укрінформ
У кількох європейських країнах, зокрема в Німеччині, зафіксовано надзвичайну важку хворобу, яка вражає дітей.

У деяких випадках у хворих дітей також виявляють коронавірус, повідомляє DW.

"Симптоми захворювання нагадують симптоми синдрому Кавасакі: запалення судин, лихоманка, а також часто висип. За даними Райнгарда Бернера з уніклініки Дрездена, в Німеччині виявлено щонайменше два випадки. За його словами, поки що незрозуміло, чи пов'язане нове захворювання з коронавірусом", - зазначається у повідомленні.

В університетській клініці Женеви з початку спалаху коронавірусу проходили лікування три дитини з таким важким запаленням. Одна дитина вже одужала й виписана, ще одна перебуває у стаціонарі, ще одна - у відділенні інтенсивної терапії.

За словами швейцарського уповноваженого з питань коронавірусу Даніеля Коха, у цих випадках може йтися про імунну реакцію на інфікування коронавірусом.

Схожі випадки хвороби в дітей виявлено також в Італії та Іспанії. У Великій Британії зафіксували близько двох десятків таких випадків. У багатьох хворих дітей було виявлено коронавірус Sars-CoV-2. Днями у Франції повідомили про більше десяти дітей різних вікових груп з лихоманкою і запаленням судин, що, як не виключено, може бути пов'язано з коронавірусом.

Читайте також: Японія безкоштовно поставить до 43 країн препарат для лікування COVID-19

У Всесвітній організації охорони здоров'я теж звернули увагу на ці випадки. "Ми знаємо, що діти зазвичай легше переносять (COVID-19. - Ред.), але в декого перебіг хвороби досить важкий, і дехто вмирає", - повідомила представниця організації Марія ван Керкхове.

Лікарям досі невідомо, що спричиняє цю рідкісну хворобу, що вражає переважно маленьких дітей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-