У Канаді від COVID-19 померли вже понад 3000, інфікованих більшає

У Канаді від COVID-19 померли вже понад 3000, інфікованих більшає

Укрінформ
Кількість загиблих від нового коронавірусу у Канаді перевищила три тисячі й продовжує зростати.

Про це свідчать офіційні статистичні дані, оприлюднені на сайті уряду Канади.

Так, станом на ранок четверга COVID-19 забрав життя 3082 жителів Канади.

Водночас інфікування вірусом підтвердили у 52 056 осіб, а тест на COVID-19 здало 788 283 канадців, тобто більше 93% людей отримали негативний результат. Смертність наразі становить близько 6%.

Більше 50% (26 594 осіб) від загальної кількості інфікованих проживає у провінції Квебек, з них понад 12 тисяч - у Монреалі, найбільшому місті провінції. Таким чином, на Монреаль припадає близько чверті усіх випадків інфікування COVID-19.

Читайте також: Канадський марафонець пробіг 160 кілометрів у гаражі

Хоча запроваджені федеральним урядом Канади та місцевою владою суворі карантинні заходи дозволили сповільнити поширення віруса, щодня в країні виявляють сотні нових випадків інфікування. Кількість загиблих від COVID-19 у Канаді подвоїлася за тиждень. Тим не менш, кілька провінції вже оголосили про намір незабаром ослабити карантинні обмеження.

Наразі системі охорони здоров’я Канади переважно вдається опановувати наплив хворих, однак влада підготувала й альтернативні приміщення для тих пацієнтів, яким не вистачатиме ліжок у госпіталях. Гостра проблема існує лише в будинках для літніх людей, де фіксується висока смертність.

Зазначимо, що в США вже виявили більше мільйона хворих й зареєстрували понад 61 тисячу смертей від нового коронавірусу. Аби вберегти себе від завезення хвороби з-за кордону, Канада ще в березні закрила свої кордони для більшості подорожуючих.

фото: АА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-