Демократи хочуть змусити Трампа надати документи про його контакти з Україною

Демократи хочуть змусити Трампа надати документи про його контакти з Україною

Укрінформ
Демократи в Палаті представників США пригрозили Білому дому примусовим отриманням (через офіційну повістку) записів, пов'язаних з можливим тиском президента Трампа на Україну, оскільки адміністрація проігнорувала прохання про добровільне надання цих документів.

Про це йдеться в листі-меморандумі за підписом керівника Комітету з питань нагляду та реформ за підтримки глав інших комітетів, які ведуть розслідування з імпічменту президента США, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"За останні кілька тижнів комітети кілька разів намагалися отримати в добровільному порядку відповіді на наші запити про надання документів, але Білий дім відмовився пристати не це, й навіть надати відповідь комітетам", - наголошується в листі, датованому 2 жовтня.

При цьому нагадується, що конгресмени писали запити впродовж цілого місяця, починаючи з 9 вересня. Демократи також додали до листа проєкт офіційної повістки, яка вимагає примусове надання документів.

Читайте також: Трамп звинуватив демократів у спробі через імпічмент повалити ринок США

"Відверте ігнорування Білим домом численних запитів на добровільне надання документів у поєднанні із суворими й невідкладними попередженнями генерального інспектора (Розвідувального співтовариства – ред.) про серйозність цих звинувачень не залишає нам іншого вибору, окрім примусити їх цією повісткою", - підкреслюється в документі.

Читайте також: "Байденгейт" у США: підтримка імпічменту Трампа зростає

Як повідомлялося, минулого місяця в США стало відомо про скаргу викривача з-поміж співробітників американської розвідки, яка вказувала на можливий тиск з боку Дональда Трампа на українське керівництво з метою порушення кримінального розслідування в Україні проти родини Джо Байдена. Скарга була складена після телефонної розмови президентів Трампа й Зеленського від 25 липня. Це викликало потужний резонанс, після чого демократи започаткували формальну процедуру імпічменту президента США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-