МЗС Молдови обурив виступ президента Додона в ООН

МЗС Молдови обурив виступ президента Додона в ООН

Укрінформ
Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції Молдови висловило свою незгоду з виступом президента Ігоря Додона в ООН, якій не наполіг на виведенні з території невизнаного Придністров'я російських військ.

Про це йдеться в оприлюдненому комюніке зовнішньополітичного відомства, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

«Той факт, що з трибуни ООН не прозвучала вимога нашої країни щодо повного і беззастережного виведення російських збройних сил з території Республіки Молдова, свідчить про незбалансований підхід до зовнішньої політики», - йдеться в комюніке.

Читайте також: Додон сказав, що має прискорити врегулювання Придністровського конфлікту

Підкреслюється, що Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції й надалі наполягатиме на повному і беззастережному виведенні російських військ з території Республіки Молдова.

У МЗС нагадали при цьому, що "Молдова — нейтральна держава, тож виведення російських військ і озброєння стане свідченням поваги до суверенітету, територіальної цілісності та конституційного нейтралітету держави".

Читайте також: Виступ представника невизнаного Придністров'я в ООН обурив Кишинів

Напередодні президент Молдови Ігор Додон заявив у своєму виступі на 74-й сесії Генеральної асамблеї ООН, що "початок виведення російського озброєння з території Придністров'я стане важливим кроком у врегулюванні Придністровського конфлікту". Питання виведення російських військ президентом Молдови не було порушено.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-