Від розширення ЄС виграє вся Європа – Урсула фон дер Ляєн

Від розширення ЄС виграє вся Європа – Урсула фон дер Ляєн

Укрінформ
Євросоюз продовжуватиме політику розширення, адже від входження у цю спільноту нових членів, які відповідають необхідним вимогам та поділяють спільні цінності, виграє вся Європа.

Таке переконання 10 вересня під час представлення членів нового складу Європейської Комісії, які мають стати до роботи з 1 листопада поточного року, висловила новопризначений Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Щодо питання розширення (ЄС), ми маємо вже тривалий час питання щодо впорядкування входження нових членів. Найбільш важливим у цьому є розуміння, що ЄС не змінюється, і ті країни, які хотіли б приєднатися, мають продемонструвати, що вони поважають принципи та фундаментальні цінності, відповідають також фінансовим і економічним умовам. Вони мають продемонструвати, що готові відповідати цим умовам, щоб приєднатися до ЄС", - зауважила новопризначена Президент Єврокомісії.

Вона наголосила, що існують певні кроки для набуття членства в ЄС. Існує переговорний процес з країнами-кандидатами, який охоплює окремі глави та напрямки, і в кожному випадку має прийматися спільне рішення країн-членів, щоб просуватися далі.

"Найкраща риса Європейського Союзу, - що так багато країн за останні роки зробили все можливе, щоб бути здатними приєднатися до ЄС. Багато єврокомісарів та віце-президентів (Єврокомісії — ред.) походять з країн, які продемонстрували, як багато для них означає таке членство. Це свідчить, що ми виграємо разом – як ті країни, що входять до ЄС, так і "старі" члени. Від цього (розширення ЄС) виграє вся Європа", - додала Урсула фон дер Ляєн.

Читайте також: Урсула фон дер Ляєн офіційно представила новий склад Єврокомісії

Як вже повідомляв Укрінформ, в новому складі Єврокомісії політикою сусідства та розширення ЄС опікуватиметься Ласло Трочані, колишній міністр юстиції Угорщини. До цього призначення він був обраний депутатом Європейського Парламенту і мав увійти до складу Комітету із закордонних справ.

Трочані написав у Twitter, що вважає честю своє призначення. "Для мене є честю отримати пропозицію портфеля Єврокомісара з питань розширення та сусідства. Маю намір взаємодіяти з Європарламентом та тісно співпрацювати із Жозепом Бореллем щоб мобілізувати всі інструменти ЄС та діяти у партнерстві для користі наших сусідів", - йдеться у повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-