США посилили фінансові санкції проти Куби

США посилили фінансові санкції проти Куби

Укрінформ
Уряд президента США Дональда Трампа посилив санкції проти кубинського режиму, запровадивши додаткові обмеження на перекази та заборонивши окремі фінансові операції у твердій валюті.

Про це йдеться в заяві американського Мінфіну в п'ятницю, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Мінфіну США запровадив зміни до Правил контролю за кубинськими активами, продовживши виконання Меморандуму президента США про національну безпеку, оголошеного в червні 2017 року щодо політики США відносно Куби", - наголошується в документі.

Зокрема, Мінфін США встановив обмеження для сімейних переказів до 1 тис. доларів на квартал, а також наклав заборону для переказів членам родин окремих кубинських чиновників та членів Кубинської комуністичної партії. Крім того, введена заборона на отримання в Кубі фінансових пожертв, проведення транзитних платежів та деякі інші операції.

Читайте також: США запровадили нові санкції проти Венесуели

"Ми здійснюємо додаткові кроки для фінансової ізоляції кубинського режиму. Сполучені Штати притягують до відповідальності режим на Кубі через пригнічення ним кубинського народу та підтримку інших диктатур у всьому регіоні, таких як нелегітимний режим Мадуро", - заявив у цьому зв'язку міністр фінансів Стівен Мнучин.

Він підкреслив, що за допомогою запроваджених регуляторних поправок США обмежують Кубу в доступі до вільноконвертованої валюти. "Ми стримуємо погану поведінку уряду Куби й продовжуємо підтримувати багатостраждальний народ Куби", - заявив у цьому зв'язку глава Мінфіну США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-