У Раді Європи вкотре закликали протидіяти дискримінації за ознакою орієнтації

У Раді Європи вкотре закликали протидіяти дискримінації за ознакою орієнтації

Укрінформ
У Раді Європи вкотре закликають країни-члени забезпечити законодавчі й практичні засади для припинення дискримінації людей за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Про це заявив генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд напередодні Міжнародного дня проти гомофобії, трансфобії та біофобії, який відзначається 17 травня, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Страсбурзі.

«Не повинно бути дискримінації на ґрунті сексуальної орієнтації та гендерного визначення. І ця заборона повинна бути чітко включена до законодавства та практично втілена у життя в усіх наших країнах-членах», - наголосив Ягланд.

Читайте також: Google створив півсотні гендерно-нейтральних емодзі

Генсек додав, що Комітет міністрів РЄ найближчим часом перегляне рекомендації від 2010 року щодо боротьби з дискримінацією за ознакою сексуальної орієнтації та статевої визначеності, що дозволить країнам-членам виявити політичну волю та показати подальший прогрес у цій сфері.

Як відзначається, більшість країн-членів Ради Європи заборонили на законодавчому рівні дискримінацію за сексуальною орієнтацією, включаючи спеціальні закони у сферах праці, освіти, здоров'я, товарів та послуг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-