Екс-президент Перу після спроби самогубства помер у лікарні

Екс-президент Перу після спроби самогубства помер у лікарні

Укрінформ
Колишній президент Перу Алан Гарсія, який здійснив спробу суїциду під час затримання у судовій справі щодо корупції, помер у лікарні.
Про це інформує Telesur.

“Президент Перу Алан Гарсія помер у середу, 17 квітня, після спроби накласти на себе руки, у шпиталі Казіміро Уллоа, куди його доправили у важкому стані після того, як він намагався застрелитися”, - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, екс-президент Перу перебуває під слідством перуанських органів влади через його роль у скандалі Одебрехт. У справі стверджується, що бразильська будівельна компанія підкупила десятки латиноамериканських політиків.

Алан Гарсія двічі був обраний на президентську посаду в Перу. Перший його термін тривав з 1985 по 1990 рр., другий – з 2006 по 2011 рр.

Читайте також: Екс-президент Перу намагався застрелитися через звинувачення в корупції

Перший термін Гарсіа ознаменувався серйозною економічною кризою, соціальними заворушеннями та насильством. Він програв вибори в 2001 році і знову випробував долю в 2006-му. Під час його другого терміну, через зростання цін на метали ВВП Перу суттєво зросло – в середньому на 7% ВВП щороку, інфляція була нижче трьох відсотків, а валютні резерви країни досягли $47 млрд. Однак, за словами критиків, посилення екологічних проблем збільшило соціальний конфлікт у країні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-